na úvod
Projekty a akce MAS / Poznejte zelené srdce Česka
 
  navigace: úvod / Projekty a akce MAS / Poznejte zelené srdce Česka

 

Projekt spolupráce PRV IV.2.1 Poznejte zelené srdce Česka

Vyhlášení prvních výherců putovní soutěže Poznejte zelené srdce Česka

Místní akční skupina Hlinecko se v neděli 24. dubna 2016 zúčastnila tradičního Svatojiřského jarmarku v Hlinsku. Po celý den byl v areálu Betléma umístěný stánek s prezentací putovní soutěže Poznejte zelené srdce Česka, která byla v minulém roce na jarmarku slavnostně spuštěna, a bude trvat ještě čtyři roky.
V dopoledních hodinách proběhlo první vyhodnocení soutěže a třem výhercům byl předán zarámovaný obraz od ilustrátorky knihy pověstí, ceny od MAS Hlinecko a MAS Havlíčkův kraj. Od spuštění hry v minulém roce se zaregistrovalo již 1528 hráčů. Cílem hry je zábavné putování po zajímavých místech CHKO Žďárské vrchy na území dvou MAS. Více informací a aktuality k soutěži naleznete pod logem zeleného srdce na www.mashlinecko.cz nebo www.havlickuvkraj.cz.
Návštěvníci jarmarku si na stánku MAS mohli také zdarma vyzvednout zpravodaj, katalog certifikovaných výrobků značky Kvalita z Hlinecka a pro malé návštěvníky byl k dispozici dětský časopis Hlinecký Strakáček, omalovánky nebo komiksová kniha.